Otwarcie Żabki w Grajewie

W parku handlowym w Grajewie otwarto sklep Żabka zaprojektowany według nowej koncepcji sieci.

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 23 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w 7 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Drogeria Hebe w Galerii Sieradzkiej

Do grona najemców Galerii Sieradzkiej dołączyła drogeria Hebe.

?

Hebe to nowoczesna drogeria, która swoim klientom oferuje starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment, produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nowoczesna koncepcja to połączenie dwóch formatów - drogerii często występującej razem z apteką. Dodatkowym stałym wyróżnikiem jest szeroka oferta dermokosmetyków oraz produktów do makijażu. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są czynnikami odróżniającymi Hebe od pozostałych konkurentów na rynku.

Sklep TEDI nowym najemcą Outlet Białystok i PH Krosno

30 kwietnia 2021 r. do grona najemców Outlet Białtstok oaz Parku Handlowego w Krośnie dołączy sklep marki Tedi.

Sieć Tedi to ponad 2.400 sklepów w całej Europie, około 20.000 pracowników w 9 krajach - tym samym nasze założone w 2004 roku w Dortmundzie przedsiębiorstwo należy do wiodących firm w branży oferującej Klientom artykuły pierwszej potrzeby w każdym gospodarstwie domowym.

Strony