Sklep Żabka pozostaje w PH Cieszyńskiego!

Mały - wielki sklep Żabka pozostaje najemcą Parku Handlowego przy ulicy Cieszyńskiego w Gdańsku do roku 2026.

Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów Klientów. Przez 23 lat obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w 7 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Salon Discouterra w nowej odsłonie w Outlet Bialystok

Do grona najemców Outlet Białystok dołączył nowy salon Discounterra. Na powierzchni ponad 440 mkw. sklep oferuje asortyment z branży modowej w bardzo atrakcyjnych cenach.

Disconunterra to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów i akcesoriów znanych marek odzieżowych. Wszystko w cenach do 80% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce. W ofercie sklep posiada takie marki jak: Gap, Mango, Bershka, Villa Clothes.

Nowe obiekty w portfolio: Lidl Toruń oraz PH Piła

Miło nam poinformować, że do grona obiektów Newgate Investment dołączyły dwie nowe inwestycje: Park Handlowy w Pile oraz wolnostojący supermarket LIDL w Toruniu.

Budynek Lidl znajduje się przy ulicy Niesiołowskiego 25 w Toruniu. Do nieruchomości prowadzi bezpośredni zjazd z drogi. Obiekt doskonale wpisuje się w potrzeby okolicznych mieszkańców, zapewniając dostęp do podstawowej kategorii zakupowych, takich jak artykuły spożywcze. W pobliżu znajduje się supermarket Netto.

Strony